Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Biletleri

Libra Turizm ile gerek iş amaçlı gerek tatil amaçlı seyahat edin, her zaman kaliteli ve güleryüzlü bir hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz. Bireysel müşterilerinin yanı sıra, özel olanak ve anlaşmalarla çalıştığı kurumsal şirketlere, uzman ekibi ve kurumsallaşmış yapısıyla, yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerinde kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Kongre ve Seminer Organizasyonları

Birlikte çalışmakta olduğumuz kurumsal şirketlerin her türlü konferans, seminer ve kongre düzenlemelerine yardımcı olmaktayız. Verdiğimiz hizmetler mekan ayarlamaktan, konferans çalışanı ayarlamaya kadar değişmektedir.

Araç Kiralama ve Transfer

Libra Turizm şehiriçi ve şehirlerarası araç gereksinimlerinizi son model araçlarla ve güvenilir deneyimli bir kadroyla karşılamaktadır. Şoförlü/şoförsüz araç kiralama, transfer hizmetlerini en yüksek kalitede tutmak isteyen Libra, şoförleri ve araçları düzenli olarak denetlemektedir. Büyük gruplara hizmet verebilen ekip aynı zamanda filo hizmeti ve uzun dönemli araba kiralama hizmeti de verebilmektedir.

Mavi Yolculuk ve Yelkenli Kiralama

Mavi yolculuk yapmak isteyen müşterilerine tekne, yat, gulet kiralama hizmeti ve gezi gemileri biletleri sağlamaktadır. Türkiye’nin muhteşem koylarını gezerken tercihe bağlı olarak kaptanlı veya kaptansız yat ve yelkenli kiralamaları yapan
Libra Turizm, grup gezileri de düzenlemektedir.

Yurtiçi ve Yurtdışı Otel Rezervasyon

Libra Turizm müşterilerinin bireysel, grup olarak ve kurumsal olarak yapacakları gerek yurtiçi gerek yurtdışı konaklamalar için otel rezervasyonları yapmaktadır.

Vize Hizmetleri

Libra Turizm seyahatinizi kolaylaştırmak için size vize konusunda yardımcı olmaktadır. Seyahat edeceğiniz ülkenin konsolosluğuna yapılacak başvurularda size doğru bilgiyi iletir, başvuruda yardımcı olur ve şahsen başvuru zorunlu olmadığı
durumlarda başvuruyu sizin adınıza yapar ve vizeyi teslim alır.


Ülkelerin Vize Uygulamaları

Kurumsal Seyahat

Uzun yıllardır verilen hizmetlerin başarısı, deneyimli kadrosunun, teknolojinin yakından takip edilmesinin ve yeniliklere açık olunmasının sonucudur. Misyonu, kaliteli hizmet sunmak ve müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde yerine getirmek olan Libra Turizm, çalışmakta olduğu kurumlara yurtiçi, yurtdışı, uçak biletleri, otobüs biletleri, taşımacılık, VIP transfer, tekne gezileri, grup yemekleri, konferans hizmetleri, çalışma izni hizmetleri gibi bir çok konuda hizmet vermektedir.

Yurtiçi ve Yurtdışı Tur Organizasyonları